Kondás Elemér a Fradi elleni vereségről

Sport

Kondás Elemér és Thomas Doll nyilatkozata az FTC – DVSC-TEVA (3-0) után.Kondás Elemér, a DVSC-TEVA vezetőedzője: – Az első félidőben ott volt a nagy helyzetünk, be kellett volna lőni. A második játékrészben a Ferencváros kihasználta a védelmi hibánkat, és vezetést tudott szerezni, majd tizenegyesből növelték előnyüket a hazaiak. Próbáltunk menni előre, de utána Radó lövése is beakadt, ilyenkor már ez történik. Szerettünk volna nyerni ezen a találkozón, ám ehhez nem szabad olyat tenni, hogy ziccerben ekkorát hibázunk, és védekezésben figyelmetlenek vagyunk.

Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője: – A legutóbbi bajnokikat elveszítettük, de most bebizonyítottuk, hogy ettől még jó formában vagyunk. Lehetett látni, hogy a fiúk jó erőállapotban vannak, kilencven percig küzdöttek. Intenzív mérkőzést játszottunk, két nagyon jó csapat találkozott ma. Az eredménytől függetlenül a mérkőzésnek sok olyan szakasza volt, amikor szoros volt a találkozó. Az első félidőben is sok helyzetet kidolgoztunk, csak az utolsó passzok nem sikerültek. Keményen dolgoztunk, professzionálisan előkészítettük a mérkőzést. Az egyik fő feladatunk az volt, hogy a Debrecen három magas támadóját távol tartsuk a kaputól.