DVSC-Aquaticum: egygólos vereség a Váctól

Sport

Jól kezdte a mérkőzést a debreceni csapat. A 16. percig vezetett is, ekkor viszont fordult a kocka, és a duna-partiak fordítottak (6-7). Ezt követően hidegzuhany zúdult a hazaiakra, és a félidő végéig már csak váci gólt láthatott a közönség (6-11).

A második játékrészben kihagyott hazai ziccerek és hetesek sorozata jelezte a debreceniek balszerencséjét, és – bár az utolsó percben is volt esély az egyenlítésre – a váciak elvitték a két pontot.

Jegyzőkönyv

DVSC-TVP-AQUATICUM-IPRESS CENTER VÁC 18-19 (6-11)
Debrecen, 1000 néző. V: Heim, Kiss O.
DVSC: LAJTOS – Slakta, KARNIK SZ. 5, KUDOR 6 (1), Klikovac 1, Siska, Szilágyi Á. Cs.: HORVÁTH-PÁSZTOR (kapus) Gorilszka, Bárány, Varsányi 1, Bohus-Karnik M., Kelemen 3, Sopronyi 2, Vörös B. Edző: Varga József
VÁC: BÍRÓ B. – Ertl 1, Sztefanovics 1, Fülöp A., SZTERIOVA 6 (1), FARKAS V. 6 (1), Szondi. Csere: DAKOS 2, Hámori K., VIRÁG 3, Hansághy, Pelczéder. Edző: Konkoly Csaba
Az eredmény alakulása. 6. p.: 2-2. 13. p.: 6-4. 16. p.: 6-7. 26. p.: 6-8. 40. p.: 9-14. 53. p.: 14-18.
Kiállítások: 10, ill. 12 perc
Hétméteresek: 5/1, ill. 4/2